Szukaj samochodów
Normalne
Uszkodzone
Van / Minibus
Rowery
Marka i model
Przekładnia
Paliwo
Moc silnika
Klasa emisji
CO2
Stan
Typ nadwozia
Liczba drzwi
Liczba miejsc
Typ aukcji
Aukcja
Lokalizacja samochodu
Kraj pochodzenia
Parking
Przegląd naszych akcji (pojazdy)

per page
sort by

Używane samochody europejskie na sprzedaż z "Naszych zasobów"

W eCarsTrade dajemy Ci możliwość zakupu używanego samochodu z "Naszych zasobów", gdzie oferujemy szeroki wybór wcześniej posiadanych europejskich samochodów na sprzedaż. Te używane samochody są wybierane i kupowane bezpośrednio przez eCarsTrade - po kontroli przeprowadzonej przez naszych wewnętrznych ekspertów ds. zapewnienia jakości. Wymienione pojazdy używane znajdują się w naszym magazynie i są dostępne do odbioru w każdej chwili, co pozwala na natychmiastowe przejęcie własności. Zachęcamy do zakupu używanego samochodu europejskiego z "Naszych zasobów" przy użyciu wielu opcji:

  • kupić używany samochód po ustalonej cenie.
  • złożyć kontrofertę - jeśli ta opcja jest dostępna.

Proces zakupu używanego samochodu magazynowego

  1. Zarejestruj się lub zaloguj się na naszej stronie internetowej-bez prowizji i opłat członkowskich!
  2. Korzystaj z narzędzi wyszukiwania, aby znaleźć samochód używany, który chcesz kupić. Jeśli pojazd, którego szukasz, nie znajduje się na liście, zapisz model i jego cechy za pomocą Smart Finder. Zostaniesz powiadomiony, gdy wybrany przez Ciebie samochód będzie dostępny.
  3. Po zakupie używanego samochodu możesz śledzić jego status na stronie swojego osobistego profilu. Oferujemy również dodatkowe usługi, takie jak transport, deklaracje eksportowe EX-A oraz uzyskanie tablic rejestracyjnych.

Ładowanie
Loading