Szukaj samochodów
Normalne
Uszkodzona strona
Van / Minibus
Rowery
Marka i model
Paliwo
Przekładnia
Stan
VAT
Lokalizacja samochodu
Moc silnika
Kolor
Klasa emisji
CO2
Typ nadwozia
/static/img/legacy/icons/doors.svg Liczba drzwi
/static/img/legacy/icons/places.svg Liczba miejsc
Typ aukcji
Źródło
Aukcja
Kraj pochodzenia
/images/warehouse_32x32.png Parking
Przegląd naszych akcji (pojazdy)
Typ aukcji: Nasze zapasy
01/2018
79 940 KM
Mechaniczna
Diesel
2143 cc
136 Hp (100 kW)
Euro6
109 CO2

VAT
Możliwość odliczenia VAT
Odpowiedź na ofertę

Stock Nasze zapasy
Belgia
07/2018
93 290 KM
Automatyczna
Diesel
2143 cc
150 Hp (110 kW)
Euro6
124 CO2

VAT
Możliwość odliczenia VAT
Odpowiedź na ofertę

Stock Nasze zapasy
Belgia

per page
Czy na pewno chcesz złożyć ofertę
Nie pytaj ponownie
Tak
Nr
€1 000

Używane samochody europejskie na sprzedaż z "Naszych zasobów"

W eCarsTrade dajemy Ci możliwość zakupu używanego samochodu z "Naszych zasobów", gdzie oferujemy szeroki wybór wcześniej posiadanych europejskich samochodów na sprzedaż. Te używane samochody są wybierane i kupowane bezpośrednio przez eCarsTrade - po kontroli przeprowadzonej przez naszych wewnętrznych ekspertów ds. zapewnienia jakości. Wymienione pojazdy używane znajdują się w naszym magazynie i są dostępne do odbioru w każdej chwili, co pozwala na natychmiastowe przejęcie własności. Zachęcamy do zakupu używanego samochodu europejskiego z "Naszych zasobów" przy użyciu wielu opcji:

  • kupić używany samochód po ustalonej cenie.
  • złożyć kontrofertę - jeśli ta opcja jest dostępna.

Proces zakupu używanego samochodu magazynowego

  1. Zarejestruj się lub zaloguj się na naszej stronie internetowej-bez prowizji i opłat członkowskich!
  2. Korzystaj z narzędzi wyszukiwania, aby znaleźć samochód używany, który chcesz kupić. Jeśli pojazd, którego szukasz, nie znajduje się na liście, zapisz model i jego cechy za pomocą Smart Finder. Zostaniesz powiadomiony, gdy wybrany przez Ciebie samochód będzie dostępny.
  3. Po zakupie używanego samochodu możesz śledzić jego status na stronie swojego osobistego profilu. Oferujemy również dodatkowe usługi, takie jak transport, deklaracje eksportowe EX-A oraz uzyskanie tablic rejestracyjnych.

Ładowanie
Loading