Szukaj samochodów
Normalne
Uszkodzona strona
Van / Minibus
Rowery
Marka i model
Paliwo
Przekładnia
Stan
VAT
Lokalizacja samochodu
Moc silnika
Kolor
Klasa emisji
CO2
Typ nadwozia
/static/img/legacy/icons/doors.svg Liczba drzwi
/static/img/legacy/icons/places.svg Liczba miejsc
Typ aukcji
Źródło
Aukcja
Kraj pochodzenia
/images/warehouse_32x32.png Parking
Stały cennik (pojazdy)
Tutaj znajdziesz pełną listę pojazdów dostępnych po stałych cenach. Pojazdy są domyślnie ułożone chronologicznie, najpierw najnowsze.
Aby zobaczyć wszystkie oferty, należy zarejestrować się.
Typ aukcji: Stałe Ceny
Typ aukcji: Licytuj lub kup teraz
NOWOŚĆ Mercedes-Benz A-Klasse A 180 d Business Solution 5d
NOWOŚĆ
07/2020
92 684 KM
Mechaniczna
Diesel
1461 cc
116 Hp (85 kW)
Euro6
119 CO2

VAT
Możliwość odliczenia VAT
Odpowiedź na ofertę

Belgia
Online od: 14h 54min

26 Apr 2024 23:40
NOWOŚĆ Land Rover Range Rover Velar D180 2.0 R-Dynamic S 5d
NOWOŚĆ
08/2018
198 335 KM
Automatyczna
Diesel
1999 cc
179 Hp (132 kW)
Euro6
189 CO2

VAT
Możliwość odliczenia VAT
Odpowiedź na ofertę

Belgia
Online od: 14h 54min

26 Apr 2024 23:40

per page
Czy na pewno chcesz złożyć ofertę
Nie pytaj ponownie
Tak
Nr
€1 000

Samochody używane po stałej cenie na aukcji samochodowej eCarsTrade

.

Oferujemy szeroki wybór używanych samochodów poleasingowych na sprzedaż. Samochody są ułożone w porządku chronologicznym, przy czym najnowsze samochody pojawiają się jako pierwsze. W ten sposób masz szansę dostrzec najbardziej atrakcyjne oferty. Możesz także posortować samochody z leasingu i solidne samochody używane według źródła pochodzenia. Następnie, po podjęciu decyzji o zakupie samochodu za ustaloną cenę, składasz swoją pierwszą ofertę. Jeśli Twoja oferta zostanie wygrana, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Po dokonaniu płatności zostaniesz upoważniony do odbioru pojazdu, gdy będzie on gotowy.

Bezproblemowy zakup używanego samochodu po stałej cenie!

.
  1. Zarejestruj się na naszej stronie internetowej bez prowizji i opłat członkowskich.
  2. Wybierz swój pożądany samochód używany. Jeśli samochód, którego szukasz, nie znajduje się na liście, zapisz model i jego cechy za pomocą Smart Finder, a system powiadomi Cię, gdy pojazd będzie dostępny.
  3. Po zakupie samochodu możesz śledzić jego status na swojej osobistej stronie. Otrzymasz również wszystkie potrzebne dokumenty EX-A, które pomogą Ci w uzyskaniu tranzytowych tablic rejestracyjnych i transporcie.
.

Ładowanie
Loading