Szukaj samochodów
Cena szacunkowa
5
Samochody uszkodzone
2
Typ aukcji
Lokalizacja samochodu
Typ nadwozia

AUKCJI SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Aby zobaczyć wszystkie oferty, należy zarejestrować się.

Aukcje używanych samochodów europejskich

.

eCarsTrade oferuje szeroki wybór europejskich samochodów na sprzedaż na aukcjach. Istnieją dwa rodzaje aukcji - ślepe i otwarte. Aukcja "w ciemno" oznacza, że Twoja oferta jest ukryta przed innymi oferentami. Na obu typach aukcji samochodów używanych, jeśli złożysz najwyższą ofertę i zostanie ona zaakceptowana przez sprzedawcę, zostaniesz powiadomiony o jej przyjęciu w ciągu trzech dni roboczych od zakończenia aukcji. Zostanie wysłany list potwierdzający, informujący o tym, kiedy pojazd będzie gotowy do odbioru.

Proces zakupu na aukcji samochodów używanych eCarsTrade

.
  1. Zarejestruj się na naszej stronie internetowej bez żadnych prowizji ani opłat członkowskich.
  2. Wybierz swój pożądany samochód, korzystając z zaawansowanego narzędzia wyszukiwania i raportów wyceny sporządzonych przez niezależnych ekspertów. Jeśli interesujący Cię pojazd nie znajduje się na liście samochodów wystawionych na aukcji, zapisz model i jego cechy za pomocą funkcji Smart Finder, a system powiadomi Cię, gdy Twój pojazd będzie dostępny.
  3. Możesz zmienić swoją ofertę w aukcji w ciemno tylko wtedy, gdy aukcja jest nadal otwarta.
  4. Po zakupie używanego samochodu na aukcji internetowej możesz śledzić jego status na swojej osobistej stronie. Oferujemy również dodatkowe usługi, w tym transport, deklaracje eksportowe EX-A oraz uzyskanie tablic rejestracyjnych.
  5. .

Ładowanie
Loading